שביל האמנים בבוסתן הגליל

בוסתן הגליל

שתפו

שביל האמנים בבוסתן הגליל

שדרה ארוכה של אקליפטוסים וותיקים וגדולים תקבל את פניכם בכניסה למושב בוסתן הגליל. וכשמו הפסטורלי כך הוא גם כל המושב הזה. פסטורלי ומלא יופי. מתחיל בשדרת האקליפטוסים ומסתיים על חוף הים. ומה פלא שבמקום היפה הזה פורחים ועולים אמנים רבים המציירים ומפסלים, יוצרים אמנות שימושית, ומשתמשים בכל חומר שאפשר להעלות על הדעת – מברזל ועד לבדים רכים שהופכים לשמיכות טלאים מהממות.

האמנים של בוסתן הגליל פותחים את בתיהם ואת הגלריות שלהם בפני אורחים. בוסתן הגליל נמצאת 8 ק"מ בלבד דרומית למלון CASA. כדאי לקפוץ, לבקר ואולי גם לקנות מזכרת מהנופש המרגיע והמפנק שלכם.

הנה רשימה של הגלריות ובתי האמנים בבוסתן הגליל, הפתוחים בשבתות בין 10:00 – 13:30

  • בית האמנים – בית האמנים היה פעם לול, והיום הוא גלריה בת שני חדרים. החדר הראשון מציג יצירות אמנות של רבים מחברי המושב בוסתן הגליל. ואילו בחדר השני ישנן יצירות מתוקות ומיוחדות של ילדי בוסתן הגליל – יצירתי ומתוק. (פתוח עד 17:00)
  • גלריה אושיהן– כאן תמצאו תערוכה מתחלפת מכל העולם של יצירות טלאים מבד. מרתק ורך במיוחד.
  • מרכז הקווילט – זה המקום להתרשם מיצירות אמנות של יוצרות מקומיות שפשוט עושות עבודות אמנות מטלאים. כל כך הרבה יפי תמצאו כאן. וגם תוכלו לרכוש כלי עבודה וחומרי יצירה המתאימים ליצירת אמנות הטלאים.
  • בית הבובות של הסבתא רניה – סבתא רניה כבר נפטרה לפני מספר שנים, אולם היא השאירה אחריה המון בובות שיצרה בעצמה מבדים, צמר וכפתורים. הבובות מסודרות כיום במכולה מקסימה ומזמינה.
  • הסטודיו של חסי נווה – חסי יוצרות אהילים ומנורות, שמיכות ומפות מטלאים ומבדים שהיא צובעת בעצמה בטכניקה מקסימה ומיוחדת הנעזרת בעלים ופרחים שנאספו באהבה מהטבע. ההורים יכולים ליהנות מהיצירות בחנות הנעימה, והילדים מוזמנים לבקר את הפרות ברפת השכנה.
  • רוח וטבע – זה המקום לראות פסלים מרתקים של חיות וציפורים שנעשו דווקא מהחומרים הכבדים ברזל ואבן. ביד אמן הצליח יוסי לפסל גם בחומרים האלה חיוניות מדהימה.

אנחנו מזמינים את אורחינו ליהנות מהאמנות המיוחדת בבוסתן הגליל ולחזור אלינו למלון CASA לפינוקים מכף רגל ועד ראש! מחכים לכם בשמחה.

עוד במגזין

לקוחות יקרים, בשל המצב הבטחוני הבריכה במלון סגורה. יתר מתקני המלון פתוחים לשימושכם.
מייחלים לימים טובים יותר שיגיעו בהקדם

דילוג לתוכן