ראש הנקרה – פשוט להקשיב להמיית הים

ראש הנקרה

שתפו

ראש הנקרה – פשוט להקשיב להמיית הים

הים הוא המקום הזה שבו כל אחד יכול להתחבר אל עצמו עמוק פנימה. להקשיב לרגע לגלים ולפתע לשמוע גם את פעימות הלב. להביט אל האופק הרחב – ולהתמלא בתקוות חדשות. ראש הנקרה, הנמצאת 10 ק"מ בלבד ממלון הבוטיק CASA מאפשרת בקלות – להתחבר, לנשום. לנשום את הגלים המתנפצים אל הצוק האדיר הנופל אל קרקעית הים. ולהתחבר אל העבר המפואר שחצב את עצמו בסלע ויצר את התופעה הגיאולוגית המופלאה הזו, שנקראת הנקרות.

להלך בין ובתוך הנקרות
בין אם אתם מטיילים עם ילדים ובין אם יצאתם לנופש רומנטי ביחד – אין ספק שראש הנקרה מתאימה לכולם. כאן ניתן לראות כיצד המים חרצו בהתמדה מופלאה חריצים ונקיקים בסלע – שנפערו אט-אט למערות, הן הנקרות. כל כך גדולות הן הנקרות שנוצרו כאן – שניתן ממש לעבור בתוכן. לשוט בסירה על המים בין הנקרות. או להלך על השבילים הצרים שנוצרו במקום שהצוק הענק כמעט ונושק לים. בשקט בשקט תוכלו להתבונן על יצורים קטנים שהסלע הוא ביתם, להתפעל מהצורות המיוחדות שנוצרו בסלע וממגוון הצבעים שמקשטים ביופי רב את המקום המיוחד הזה.

ומה עוד אפשר לראות ולעשות?
מי שמעוניין יכול לשבת ולראות חזיון אור קולי מקצועי ומרתק – ולהבין כיצד נוצרה התופעה המיוחדת הזו של הנקרות. ניתן גם לעלות כאן על הרכבל, שהוא אחד מהתלולים ביותר בעולם – וכך להתחבר אל הזווית של המצוקים הנופלים אל הים. תוכלו גם פשוט לעמוד במרפסות התצפית – ולצפות אל ארץ הלבנון וכלי השייט של חיל הים שמסיירים באופן קבוע הלוך חזור כבר שנים.

או להתפעל מהצבעים המיוחדים שנוצרים כאן במים – בזכות הסלעים שנוצרו בקרקעית הים. ולהתרשם מאיים קטנים שזוקפים את ראשם בצבעים שונים ובצורות שונות. ניתן לראות כאן גם חלק ממסילת הרכבת ההיסטורית שהגיעה בימים עברו עד לסוריה ואת המערה שדרכה הרכבת נכנסה – כדי להמשיך מכאן בדרכה הלאה. ממש כמו המים וממש כמו הים.

עוד במגזין

לקוחות יקרים, בשל המצב הבטחוני הבריכה במלון סגורה. יתר מתקני המלון פתוחים לשימושכם.
מייחלים לימים טובים יותר שיגיעו בהקדם

דילוג לתוכן