קריסמס בגליל המערבי

כריסמס

שתפו

קריסמס בגליל המערבי

בין אם אתם נוצרים, מוסלמים או יהודים – חג המולד הנוצרי הוא חג יפה, ועל זה כולם מסכימים. האורות המנצנצים מכל חלון. העצים הגבוהים המקושטים. בובות מצחיקות גוררות מזחלות שלג (גם אם זה בחום של הים התיכון). בקיצור, חג יפה. אם בחרתם לבוא להתארח במלון הבוטיק CASA בחודש דצמבר – כדאי מאוד ללכת לבקר באחד הכפרים הערבים-נוצריים שבגליל העליון. וכאן, תוכלו להרגיש כאילו אתם בחו"ל.

לאן כדאי לנסוע כדי לראות את אורות קריסמס בגליל המערבי? הנה כמה מהכפרים היפים ביותר בגליל המערבי במהלך החודשים דצמבר ותחילת ינואר.

מעיליא – מרוץ ושוק ומלא אורות (16 ק"מ ממלון CASA)
הכפר היפיפה מעיליא, המוקף בירוק הגלילי הקסום מתמלא באורות בחודש דצמבר. החבר'ה בכפר לקחו את החג הזה צעד אחד קדימה והפכו אותו לתיירותי וכיפי במיוחד. למשל, ב-20 בדצמבר מתקיים כאן מרוץ קריסמס, שעובר בין הרחובות הצרים והמלאים בעצים חגיגיים ואורות נוצצים. בין ה-21 ל-23 בדצמבר מתקיים כאן שוק קריסמס מדליק (תרתי משמע). ואנשי מעיליא אפילו מזמינים את הציבור הרחב להשתתף במיסת חג המולד שתערך ב-24 בדצמבר ב-18:00 וב-25 בדצמבר ב-10:00.

כפר יאסיף – עצים גדולים ומקושטים (13 ק"מ ממלון CASA)
בכפר יאסיף יפה ללכת בכל יום מימות השנה, אבל בדצמבר ותחילת ינואר – מלאים הרחובות של הכפר בהמון המון המון עצים, ועליהם המון המון המון קישוטים צבעוניים ונוצצים. חוויה משעשעת ומשמחת לכל ילד וילדה, אבל בואו נודה בינינו לבין עצמנו – שגם המבוגרים נשארים בפה פתוח מול כל האורות האלה והשמחה.

פסוטה – חג מולד של מופעי רחוב וקונצרטים (31 ק"מ ממלון CASA)
בכפר פסוטה הפכו את הימים שלפני חג המולד לחגיגה אחת גדולה. בימים האלה אל תתפלאו אם תתקלו לפתע במופעי רחוב וקונצרטים. ובין לבין תאכלו ללקק את האצבעות עם מאפים טעימים בצבעים של קריסמס בכל קרן רחוב. וכמובן, איך לא?! תראו כאן המון קישוטים ואורות.

Jingle Bells, Jingle Bells. Jingle all the way!

צלילי פעמונים צלילי פעמונים. צלצל כל הדרך!!!

עוד במגזין

לקוחות יקרים, בשל המצב הבטחוני הבריכה במלון סגורה. יתר מתקני המלון פתוחים לשימושכם.
מייחלים לימים טובים יותר שיגיעו בהקדם

דילוג לתוכן