פורים בגליל המערבי (גם למבוגרים…)

פורים בגליל המערבי (גם למבוגרים...)

שתפו

פורים בגליל המערבי (גם למבוגרים…)

אנחנו רוצים לגלות לכם סוד – פורים זה לא רק לילדים. פורים מתאים לכולם. פורים זה הזמן להיות משהו קצת אחר. פורים זה הזמן לצחוק משטויות. פורים זה הזמן… פשוט להנות. אז, אם אתם מגיעים אלינו למלון CASA בחודש אדר הזה – אתם מוזמנים להרבות בשמחה. כי כידוע לכולם – מי שנכנס אדר, מרבין בשמחה! הנה כמה הצעות איך לעשות את זה  כאן אצלנו בגליל המערבי.

משתה פורים בלה פמפה
במסעדת לה-פמפה לקחו את המשפט המפורסם מהמגילה שאומר: "לעשות אותם (ימי פורים) ימי משתה ושמחה" ולקחו אותו ממש ברצינות. הזוג המקסים אילנית וערן טבצ'ניק ממצפה הילה (19 ק"מ ממלון CASA) מזמינים אתכם ביום חמישי ה -12.3 להגיע למשתה פורימי – שבו הבשרים יוגשו כיד המלך והיין יזרום חופשי ובאהבה – כיאה למשתה פורים. כמובן, שיהיו גם אוזני המן – אבל כאלה שלא אכלתם אף פעם… האירוח כאן אישי ומלא חום והאוכל מצוין בפורים בפרט, אבל גם בשאר ימות השנה.

פתיחת התערוכה "ארמון הבדולח" בגלריית המרחב, עכו העתיקה
ב- 6.3 בשעה 11:00 טיפל'ה לפני פורים – אתם מוזמנים להגיע לפתיחה חגיגית של תערוכה שכאילו מכילה את כל התחפושות האפשריות של פורים – כל אחת מאגדה אחרת, כל אחת אוצרת בתוכה יותר פנטזיה מהשנייה. אך, לא מדובר בתחפושות שלובשים, אלא ביצירות אמנות מלאות דמיון ומעוף העשויות מחומרים שונים, שנעשו כולן ע"י אמנים מהגליל המערבי. דלית בן שלום – יוצרת בפסיפס. לוסי בשן בראון – בקרמיקה. וליד חורי – יוצר בנפחות וברזל. דני קלדרון – בזכוכית. פולה רייקין – תופרת טלאים מחומר ממוחזר. ואחרונה חביבה שתהיה גם היא בפתיחת התערוכה החגיגית היא האוצרת אסיה דובלין.

יצירת מסכות בריקועי עור בסטודיו אומניה
האומניה שבאפק (22 ק"מ ממלון CASA) – היא שמו של הסטודיו המיוחד של האמן אלדד בכר, בן הקיבוץ. ולכאן מזמין אתכם אלדד ב- 7.3, בין השעות 11:00 – 13:00 ליצירת מסכות מושקעות מעור. הוא ילמד אתכם טכניקות של ריקוע והטבעה, ויסביר לכם באופן כללי על העבודה המיוחדת שמתבצעת פה לאורך כל השנה בסטודיו – וכל זה בשילוב מוזיקה שמובטח לנו שתרים את המורל.

עוד במגזין

לקוחות יקרים, בשל המצב הבטחוני הבריכה במלון סגורה. יתר מתקני המלון פתוחים לשימושכם.
מייחלים לימים טובים יותר שיגיעו בהקדם

דילוג לתוכן