נמל הדייגים בעכו העתיקה

עכו העתיקה

שתפו

נמל הדייגים בעכו העתיקה

לא רבים הם הנמלים העתיקים בעולם, שעדיין פעילים ושוקקים כנמל עכו העתיקה. לא רבים הם הנמלים העתיקים – המשמשים עדיין ביום-יום עשרות דייגים. דייגים היוצאים כל יום מוקדם מוקדם בבוקר, זורקים רשתות, ומחזירים את סירתם עם הזריחה לעגון בנמל שנבנה כבר במאה השישית לפנה"ס.

בסך הכול 11 ק"מ ממלון הבוטיק CASA  יושב המקום הצבעוני ומלא רוח החיים והשמחה הזה. בואו להתענג כאן על מראות נפלאים של צריחים וחומות עתיקות, לצד סירות דייגים הקשורות למזח עתיק והרבה מסעדות דגים הכי טריים שיש, מתובלים במתכונים עכואיים אסליים – שעוברים כבר שנים מדור לדור, מדור לדור.

שילוב מרתק של צבעוניות וטעמים של ים
נמל הדייגים של עכו, הוא חוויה המשלבת את כל החושים. ריחות הדגים מהים, לצד צבעוניות יוצאת דופן של הסירות. הכחול העז של הים והגלים המתנפצים על החומה הצלבנית והמסגד העתיק. שילוב של מחסנים עתיקים שמשמשים עדיין את הדייגים המקומיים אל מול חנויות וגלריות חדישות. שילוב של מסעדות עם דגים שהגיעו עוד באותו הבוקר מהים, אל מול רוכלים בבסטות המוכרים צעצועי פלסטיק ותכשיטים מסין לצד עוגיות טריות וטעימות.

מוזיקה עולה פה ושם מאיזה בית בסביבה או מכונית חונה. רומנטיקה של חתן וכלה, שהופכים את הנמל העתיק של עכו לסט צילומים ביום חתונתם. שחפים צווחים מאחורי יאכטות שמוציאות סיורים מעניינים בים של מפרץ עכו. מגוון רחב של סיורים, שווה ללכת ולבדוק אם אתם בעניין. והכול הכול שוקק חיים. מלא בשקט הפנימי והרגוע של תושבי עכו ושל הים ושל האבנים העתיקות האלה, שיודעות לספר כל כך הרבה סיפורים… אם רק נדע להקשיב.

נמל עכו – חוויה יוצאת דופן, שלא כדאי להחמיץ.

עוד במגזין

לקוחות יקרים, בשל המצב הבטחוני הבריכה במלון סגורה. יתר מתקני המלון פתוחים לשימושכם.
מייחלים לימים טובים יותר שיגיעו בהקדם

דילוג לתוכן