טיולים רומנטיים בגליל המערבי

שתפו

טיולים רומנטיים בגליל המערבי

השילוב בין ים לבין הרים וצמחייה ירוקה – הוא שילוב נדיר בארצנו הקטנטונת. וזה בדיוק מה שתמצאו אצלנו בגליל המערבי. מלון CASA  מאפשר, בשל מיקומו בנהריה, ליהנות בפשטות משני העולמות. הרים וירוק מחד וים כחול וגדול מאידך. השילוב הזה הוא גם תפאורה מושלמת לטיולים הכי רומנטיים שאפשר לדמיין. אז, כשתגיעו אלינו למלון CASA  לחופשה רומנטית ומפנקת, כדאי לכם לצאת לאחד מהטיולים הרומנטיים האלה.

טיול שקיעה בראש הנקרה
בתוך מערה שנוצרה מתזוזות של הסלע העצום שנושק לים התיכון הצפוני של מדינת ישראל – נוצרו אין סוף צורות. אין סוף גוונים. וכאן ניתן לטייל יד ביד כשכבר חשוך בחוץ, ולהתמוגג מהתאורה שמאירה בצדדים מיוחדים כל כך את פנים הנקרות, והופכת את המפגש איתן לכל כך רומנטי. אבל, רגע לפני שתכנסו לנקרות בלילה (ואפשר גם ביום כמובן) – בדקו מהי שעת השקיעה, ומצאו לכם איזה ספסל, או שפשוט עמדו לכם חבוקים מול הגלים המתנפצים על הסלע האדיר כשהשמיים נצבעים בוורוד וזהב, אדום ותכלת, כתום וכסף… והתמוגגו מנפלאות הבריאה. (ראש הנקרה נמצא 11 ק"מ בלבד ממלון CASA).

טיולי סוסים לזוגות הרומנטיים
בין הרים ובין גבעות, הרוח מלטף פנים ושיער. הים מציץ אליכם מפעם לפעם, בעודכם מביטים בינות ענפי עץ זית עתיק, או נחים בצלו של אקליפטוס ענק. ותחתכם ניצב איתן אחד מהיצורים המדהימים ביותר עלי אדמות – סוס. סוס גדול וחזק, שרגליו נושאות אותו בבטחה בין הנופים הגליליים. תוכלו להתחבר כך בקלות אל השקט של הגליל, כשלאוזנכם מתנגן במקצב אחיד קול פרסות הסוס הנוקשות באדמה הטובה, רומסות בעדינות חרישית עלים יבשים שנשרו, מתחככות לרגע בשיח פטל או מרווה ריחנית. אין ספק שהחיבור העוצמתי הזה אל נפלאות הטבע – יחבר גם אתכם אחד לשנייה ואחת לשני.

ניתן לצאת לטיולי זוגות  ברכיבה על סוסים מכליל , 14 ק"מ ממלון CASA (בשביל האושר.052-212-8401) וגם מקיבוץ כברי, 7 ק"מ ממלון CASA (כברית סוסים. 052-80-111-04)

עוד במגזין

לקוחות יקרים, בשל המצב הבטחוני הבריכה במלון סגורה. יתר מתקני המלון פתוחים לשימושכם.
מייחלים לימים טובים יותר שיגיעו בהקדם

דילוג לתוכן