טבילה מרעננת בימים החמים

חוף סוקולוב

שתפו

טבילה מרעננת בימים החמים

מלון CASA הוא מלון נפלא לבלות בו את הימים החמים. בשילוב עם הפינוקים היוקרתיים שאנחנו מציעים לכם במלון עצמו, תוכלו לקפוץ גם לטבול בחופים היפים של הגליל המערבי – קרוב קרוב אלינו למלון. כמובן, שמי שלא רוצה לעזוב את המלון (מבינים אתכם לגמרי!) מוזמנים פשוט לעלות אל הגג, ולטבול בבריכה הכי גבוהה בעיר.

החופים של נהריה

  • חוף סוקולוב (1.5 ק"מ ממלון CASA) יושב ממש ליד הטיילת עם ברים ומסעדות מדליקות. בחוף עצמו פזורות צליות רחבות, שירותים ומקלחות וכמובן גם שירותי הצלה. בטיילת הצמודה לחוף סוקולב – תמצאו גם מתקני כושר.
  • חוף גלי גליל (1.9 ק"מ ממלון CASA) הוא חוף מטופח להפליא עם מדשאות רחבות וחול נקי ורך עם צליות רבות, מקלחות ושירותים מסודרים. בצמוד לחוף גלי גיל ישנו גם מתחם בריכות ושעשועי מים – ולשם הכניסה היא בתשלום.

חוף שבי ציון
חוף שבי ציון, הנמצא 5 ק"מ דרומית למלוןCASA  – הוא חוף בתשלום. שקט, נקי. ישנה בו גם בריכה קטנה שנוצרה מהסלע הטבעי של המקום, כך שניתן לשכשך בה בנעימים בלי גלים מתנפצים. בשולי החוף צומחת גם צמחייה מקומית, שמוסיפה מהיופי שלה למקום. מצד אחד ים, מצד שני הרים ירוקים. פשוט מושלם.

חוף בצת
11 ק"מ צפונית ממלון CASA  נח לו החוף הצפוני ביותר של מדינת ישראל. זהו גם החוף האחרון שמורכב מחול נעים, כי צפונית משם החוף הופך סלעי לחלוטין, עד שהוא מתחבר למצוקים האדירים של ראש הנקרה, שמציצים ביופיים המיוחד אל הרוחצים בחוף בצת. מקלחות מסודרות, שירותי הצלה והרבה הרבה רוגע גלילי שקט, בשילוב של ים.

הבריכה של מלון CASA
ומי שאינם מעוניינים לצאת מהמלון בכלל – אתם מוזמנים ליהנות מטבילה בבריכה הכי גבוהה בנהריה. הבריכה שלנו מציעה לכם מבט פנורמי על כל המרחביים הגליליים שמסביב. בנוסף, מיטות השיזוף על הדק המהודר הן פינוק מושלם לכל מי שרוצה לנוח. השמיים שמעליכם ניבטים היישר אל הבריכה המרעננת, ואם מתחשק לכם להוסיף לכל היוקרה הזו גם איזה משקה – בבקשה. הבר פתוח לשירותכם.

עוד במגזין

לקוחות יקרים, בשל המצב הבטחוני הבריכה במלון סגורה. יתר מתקני המלון פתוחים לשימושכם.
מייחלים לימים טובים יותר שיגיעו בהקדם

דילוג לתוכן