חיי הלילה התוססים של נהריה

חיי הלילה התוססים של נהריה

שתפו

חיי הלילה התוססים של נהריה

נהריה הוקמה ב-1935 ע"י כמה חבר'ה יקים – שרצו להביא את הקולטורה הגרמנית יחד איתם לארץ ישראל החמימה. ולכן, הם הקימו את העיר שלהם כשבמרכזה נהר (נכון יותר, נחלנוצי'ק… נחל הגעתון), וליד הנחל שתלו שדרת עצים, כיאה לכל שדרה אירופאית מתורבתת. ומשני צדי השדרה רחוב רחב וגם בתים מפוארים, חנויות עם חלונות ראווה חדשניים והכי חשוב – בתי קפה ומקומות בילוי כדי שהיקים החלוצים ירגישו ניחוח של בית.

האווירה הזו, שניסו אז אנשי העלייה החמישית להנכיח בנהריה, קיימת בה ללא כל ספק גם היום. אולי יש פה פחות יקים; אבל, התשתית שהקימו לבתי קפה ומקומות בילוי – רק הלכה והתרחבה, והאווירה היקית המאופקת התחלפה באווירה ים תיכונית רעננה ומלאת שמחה.

רוב מקומות הבילוי של נהריה, ממוקמים עדיין בשדרת הגעתון, צמוד לנחל; ומכיוון שגם מלון הבוטיק CASA יושב על השדרה – יהיה לכם קל לצאת לבילוי לילי בנהריה ברגל; לשתות, לאכול, לשמוע מזיקה טובה ואולי אפילו לרקוד – ואז לחזור אל החדר המפנק שלכם אצלנו לשינה טובה ומטיבה.

  • מנדל – בר מקומי אמיתי – עיצוב מדליק. בר עשיר. אוכל כיפי. מוזיקה טובה. זה בהחלט המקום להתחבר לחיי הלילה הנהרניים שמתובלים מדי פעם גם בהופעות לייב ובשידורים תוססים של משחקי כדורגל ועוד.
  • בי.קי פאב – פאב שכונתי מדליק, שמכירים כל תושבי נהריה והאזור. בעל הפאב הוא נגן גיטרה, ולכן המוזיקה היא המרכז של הפאב הכיפי הזה. מוזיקת רוק נהדרת ולפעמים גם הופעות חיות ואפילו במה פתוחה – לכל מי שתמיד רצה לעלות על הבמה!
  • "כפרה" – בר שמח – רוצים לרקוד עם דיג'אים שמבינים את הקצב שלכם? רוצים להרים את רף השמחה שלכם בחופשה הזו למקומות חדשים? כפרה – בר שמח – זה המקום!

עוד במגזין

לקוחות יקרים, בשל המצב הבטחוני הבריכה במלון סגורה. יתר מתקני המלון פתוחים לשימושכם.
מייחלים לימים טובים יותר שיגיעו בהקדם

דילוג לתוכן